איפה מגדלים קפה?

איפה מגדלים קפהלא בכל העולם ניתן לגדל קפה. הכל תלוי באקלים ורק באזורים מסוימים ניתן להשיג קפה בטעם טוב קיימים מספר סוגים של קפה לפי המקום בו מיוצר ולכל אחד יש את הטעם ואת ריח שלו. הינה בהמך כמה דוגמאות של קפה יותר מפורסמים.

קפה תימן

אותו קפה טעים, אלגנטי, ארומטי, תמיד חזק ושלם קיים היום בקפה המוגבר על ידי מיטב הקפה בתימן, צאצאי הקפה האתיופי הישן. אצילי ומגולח, קפה זה בעל עקביות מעודנת וחמיצות עשירה, בשילוב עם ארומה אקזוטית כמעט שאי אפשר לתאר, מעט חריפה ותו אחרון ספציפי של שוקולד.
מודבר על תערובת שנוצרה במיוחד עבור חובבי קפה אספרסו, המשלבת שלוש קפה ערביות איכותיות, קלויות בטמפרטורות שונות. באופן זה מתקבל קפה עקבי, בעל ארומה מעט כפרית, אך קרמי באותה מידה, עם טעם ברור ותו פירותי ואקזוטי.

קפה גואטמלה

העדינות ההרמונית של קפה גואטמלה, המפורסמת בארומה העקבית בשילוב עם מבטא מתוחכם, מעט מריר ומעושן, נפגשת בתערובת זו עם הטעם העשיר של קפה אורגני יוצא דופן אחר, המעניק למי שצורך אותה מלכות אמיתית בכל גָבִיעַ. המתיקות והארומה של קפה גואטמלה רוכשים עסיסיות מעודנת ומעט חריפה ועקביות חזק.
קפה גואטמלה הוא מותג מפורסם בשוק הקפה. הרצינות והנטייה לשלמות של פולי הקפה ערביקה שלה ואורזת אותם בלחץ, מבטיחה את האיכות המעולה של המוצר המוגמר.

קפה ברזיל

קפה ברזיל הוא קפה בעל ארומה עזה ומאוזנת, ארומה מלאה וריחנית, עם טעם מזכיר עשיר עם תווי שוקולד. הקפה הזה כובש את העולם כרבר המון שנים. במהלך השנים המשיך המותג קפה ברזיל לגלות ולהמציא מחדש, שיתף את האהבה לקפה אמיתי והראה לעולם חלק קטן מהדברים היומיומיים הפשוטים.
בברזיל עושים מאמצים גדולים בכדי להתמודד עם השפעות שינויי האקלים, לקדם שיטות חקלאיות טובות ולתמוך בפיתוח חברתי בר קיימא.
ואם במקרה רוצים לראות את קרנבל ברזיל תיהנו גם מקפה טוב ונוסף להצגה הכי מפוארת בעולם.

קפה פנמה

בפנמה הקפה גודל במיקרו אקלים מבוקר לחלוטין, מטופל, נקטף ואז מעובד תוך הקפדה יתרה על הפרטים הקטנים ביותר, קפה זה נחשב לקפה הריחני ביותר בעולם. הוא זכה ברציפות בכל התחרויות הבינלאומיות, והרשים עם זר הטעמים הייחודי והטעים שלו, המתגלה בהתפוצצות אמיתית של שכבות טעמים, שיש בהם גוונים ברורים של קרמל, מרירות עדינה ועדינה, שמעליה הטעם הפירותי המלא והעוצמתי נשאר לצמיתות.
קפה זה מומלץ הן לצריכה ביתית והן למשרד.