איזה קפה אוהבים

איזה קפה אוהביםהזמנים השתנו בשנים אחרונות אספרסו בא ופילטר הולך. למרות התקופה הקשה, בשנות התשעים בתי הקפה שצצו כמו פולים אחרי הגשם והציעו קפה ברמה אחרת תפסו מקום של כבוד בין הבילויים של הישראלים. למרות זאת עדיין יש המון אנשים שמעדיפים קפה שחור קלאסי שנקרא בארץ שלנו משום מה קפה טורקי. האמת שאם מדברים על קפה שחור שמכינים אותו בפינג’אן ועל אש מיוחדת שנרחיב בהמשך יצא לנו תא הקפה הכי טוב.
היום נדמה שהבהלה לגרגרים האדומים של קפה היא בשיאה ובתי קפה גורמה רבים, שהרוויחו את מקומם ביושר, מספקים ניחוח אחר לארצנו. מבחינה אבולוציונית, אפשר לומר כי כעת אנו בשלים לשלב הבא.

קפה פילטר וטורקי קלוי

התערובות בקטגוריה זו מתאימות להכנת משקאות קפה שאינם אספרסו. שימו לב, על מנת לקבל כוס קפה איכותית יש להקפיד על בחירת תערובת מתאימה לשיטת ההכנה ועל התאמה של דרגת הטחינה לאופן ההכנה. יש מגוון תערובות בעלות אופי שונה, המאפשרות לכל אחד למצוא תערובת המתאימה באופן מלא לטעם הקפה שהוא אוהב

קפה חד זני קלוי

קיים מבחר סוגי קפה חד זניים המגיעים מארצות שונות ברחי העולם, כך שתוכלו להרכיב בעצמכם את הטעמים האהובים עליכם באיכות הגבוהה ביותר.

תערובות אספרסו

הכנת תערובות קפה לאספרסו דורשת מיומנות וידעי רב של בית הקלייה. כדי להבטיח שהקפה הסופי שיתקבל בתום תהליך הכנת המשקה ייתן מענה על כל הציפיות: ארומה בעלת שילוב מרתק של טעמים וריחות, החיוניות תואמת, שהטעם יהיה טעים וקרמה טובה.

קפה בטעמים

לתערובת איכותית של 100% קפה ערביקה מוסיפים טעמים. בתוצאה המדהימה שמתקבלת משילוב טעמה של תערובת קפה מעולה בטעמים אהובים אפשר להשתמש להכנת כל סוגי הקפה: אספרסו, פילטר, תורכי – מה שאוהבים. לחובבי הגיוון.

פולי הקפה

פולי הקפה הם הזרעים המצויים מתחת לשכבות הפרי. פירותיו של צמח הקפה אדומים ודומים לדובדבנים ( לכן הם גם מכונים כך ).

מגדלות הקפה

צמח הקפה במקורו גדל באזורים טרופיים (אפריקה,אסיה), הוא הובא לדרום אמריקה וכיום ברזיל היא מגדלת הקפה מספר אחת בעולם, אחרי ברזיל ישנן קולומביה, אינדונזיה, וייטנם, מקסיקו, אתיופיה ועוד…